Faqja Kryesore
   
Laboratori
   
Paisjet
   
Te reja
   
Kontakt
   
Adresa
   
Galeri
   
Analizat
 
  
Faqja Kryesore
Analizat baze
Rreth Nesh
Stafi

     PANELI ANALIZAVE

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

BULETINĖ
E-mail
REGJISTRO  >>      

CHECK UP - TOTAL

CHECK UP - TIROIDET

LABORATORI

Mirėsevini nė Intermedica!
Rreth nesh.

  Laboratori INTERMEDICA DIAGNOSTIC  kryhen analiza Biokimike,Klinike,Imunologjike,Hormonale,Biologji Molekulare,Citogjenetike,Bakteriologjike e Parazitologjike  etj. Laboratori Intermedica eshte themeluar qysh ne qershor te vitit 1996 dhe eshte institucion shendetesor jopublik me aktivitet ne fushen e ekzaminimeve laboratorike.Ky laborator e ka qendren ne Tirane  rruga “Reshit Petrela” perballe stacionit te trenit si dhe filialin e saj Intermedica -2 perballe spitalit Pediatrik.Ka dege ne Athine  dhe Prishtine.

Ne keto institucione ofrohen sherbime ne fushen e ekzaminimeve laboratorike si Klinik,Bioklinik,Imunologjik,Hormonal,Biologji Molekulare,Citogjenetike,Bakteriologjik e Parazitologjik.

Meso me teper >>

SONDAZH
Si ju duken Sherbimet tona?
Shumė mirė
Mirė
Cka
Keq
 
REGJISTROHUNI
PĖRDORUESI
Fjalėkalim
      
NDRYSHONI FJALĖKALIMIN
TE REJAT
08/10/2014
INTERMEDICA 4
Tashmė INTERMEDICA-n mund ta gjeni edhe ...  vazhdon...
03/10/2014
Ne kuader te sensibilizimit te kancerit te gjirit, -50% ZBRITJE per Ca15-3
Ne kuader te sensibilizimit te kancerit ...  vazhdon...
06/05/2014
Intermedica 3
Tashme Intermedican mund ta gjeni dhe ne...  vazhdon...
02/11/2012
Promocione me rastin e 15 vjetorit te 'Intermedica'
Ejani ne klinikat tona te perfitoni nga ...  vazhdon...
Arkiva e tė rejave